Oferta indywidualna


5295c2caa0843_gd

KURS PIERWSZEJ POMOCY EFR

Oferta skierowana do osób indywidualnych chcących podnieś swoje umiejętności w zakresie pierwszej pomocy. Każdy uczestnik kursu otrzyma certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje a także możliwość podejścia do międzynarodowego egzaminu Emergancy First Responce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

PIERWSZA POMOC NA SZLAKU I W PODRÓŻY

Kurs skierowany do osób aktywnie spędzających czas, realizujących swoje pasje poprzez trekking, wspinaczkę, sporty wodne, udających się w miejsca gdzie pomoc medyczna jest oddalona w czasie. W takiej sytuacji umiejętności zdobyte na tym szkoleniu stają się bezcenne, chociażby ze względu na istniejące w ratownictwie pojęcie „platynowych pięciu minut” czy „złotej godziny”, które decydują o ludzkim życiu. Szkolenia organizowane są w dwóch stopniach trudności:

  1. Proste ćwiczenia oraz energiczne scenariusze realizowane, w środowisku dobranym do twoich umiejętności. To dobra zabawa, zastrzyk adrenaliny, oraz potężna dawka wiedzy.
  2. Konkretne manewry ratownicze połączone z grami terenowymi w górach, wodzie jak i na lądzie. Ćwicz z nami pod okiem doświadczonych instruktorów.

 Bądź bezpieczny gdziekolwiek jesteś !

 

5295c2caa0843_gd

KURS RATOWNICTWA DROGOWEGO

To szkolenie dotyczy wszystkich uczestników ruchu drogowego, zarówno aktywnych kierowców jak i tych którzy ten ruch obserwują z perspektywy chodnika. Każdy z nas chciałby czuć się bezpiecznie zarówno za kierownicą oraz jako pieszy – w razie wypadku bez stresu wiedzieć jak się zachować aby pomóc poszkodowanemu. W tym mają pomóc te warsztaty, prowadzone przez specjalistów ratownictwa drogowego, ITLS oraz strażaków.

EFP-Irak,5

MEDYCYNA POLA WALKI TCCC

Kurs skierowany do służb porządku publicznego, żołnierzy, pracowników agencji i instytucji zajmujących się bezpieczeństwem, jak i do służb ratownictwa cywilnego oraz osób zainteresowanych szeroko pojętą tematyką Medycyny Taktycznej. Na naszych kursach zapewniamy nowoczesny sprzęt symulacyjny, który sprawia, iż ćwiczenia stają się wyjątkowo realistyczne, dzięki temu przygotujesz siebie i swój organizm na sytuacje nieoczekiwane w swoim środowisku pracy.

Jeżeli szukasz kursu na wysokim poziome oraz zapewniającym duży zastrzyk adrenaliny zapraszamy do Nas.

 baby-20339_1280

PIERWSZA POMOC NAJMŁODSZYM

Kurs przeznaczony dla osób, chcących nauczyć się prawidłowych reakcji w sytuacjach zagrożenia życia takich jak – bezdech, utrata przytomności, czy zadławienie. Pomożemy Ci przezwyciężyć strach abyś w stresującej chwili umiał się opanować i prawidłowo udzielić Pierwszej Pomocy. Obowiązkowa oferta dla rodziców, dziadków, nauczycieli czy osób zajmujących się opieką nad dziećmi. Kurs z możliwością uzyskania międzynarodowej legitymacji EFR – Pierwsza Pomoc Najmłodszym.